Туя Smaragd – один з найкрасивіших конічних сортів туї з помірним зростанням. Крона конусоподібна, дуже вузька, стовбур прямий, гілки густо розгалужені, вертикальні. Сорт повільноростучий. Кора сіро- коричнева, відшаровується. Висота дерева 4-6 м, ширина 1-1,8 м. В 10- ти річному віці досягає висоти 2,5 м. Максимальний діаметр крони 1,5м. Хвої-листки лускаті, зелені, блискучі, залишаються зеленими і в зимовий період. Цвітіння відзначається в квітні-травні. Шишки видовжено-яйцевидної форми, коричневі, довжиною 0,8-1,2 см. Рослина невибаглива у догляді. Легко переносить як перезволоження, так і засуху. Але віддає перевагу помірно зволоженим суглинкам. Туя – рослина морозостійка, практично не пошкоджується хворобами і шкідниками. Рекомендуємо проводити щорічне мульчування пристовбурних кіл, щоб уникнути швидкого випаровування вологи і перегріву. Туя застосовується в групових і одиночних посадках, а також для створення живої огорожі. При створенні живої огорожі дотримуйтеся відстані між рослинами в 60-70 см.
Туя Брабант
90
грн.
Оберіть розмір:
Купити зараз
Туя західна Брабант - прекрасне, швидкоростуче багатостовбурне хвойне дерево. Володіє дуже цінною ефірною олією, відібраною зі свіжого листя, гілок і кори, яку використовують в медицині і парфумерії. Це найневибагливіший сорт західної туї з дуже приємним ароматом , який буде прикрашати Ваш сад, і послужить дуже надійним елементом вічнозеленої огорожі. Завдяки своїй швидкозростаючій щільній кроні допомагає зменшити шум і захищає від забруднення повітря. Дерево може досягати віку до 800 років. Брабант краще всіх туйпереносить стрижку. У молодому віці без стрижки Brabant пухкий. У цей момент дуже важливо не «запустити» рослину і визначитися, якої висоти і ширини живопліт Вам потрібен. Якщо Ви заощадили при посадці огорожі і посадили саджанці з кроком більше 90 см, то вам нічого не залишається окрім як вистригати вузьку шпалеру (щільну, але не широку). Навіть якщо ви плануєте огорожу вище 4 м, стригти її верхівку (горизонтально) необхідно для збільшення щільності крони. Вертикальна стрижка зробить вашу огорожу подібну щільній зеленій стіні. Форма: Вічнозелене дерево з конусоподібною кроною і прямим стовбуром, горизонтально і дугоподібно розташованими, дуже густо розгалуженими гілками, росте швидше, ніж дикий вид. Розмір: 15 - 20 м заввишки і 3 - 4 м завширшки річний приріст у висоту близько 30 см, в ширину 10. Хвоя: лускатна, зелена, зберігає забарвлення взимку. Цвіте в квітні - травні, Шишки коричневі, довгасто-яйцеподібні, 0,8 - 1,2 см довжини. Кора: червона або сірувато-коричнева, відшаровується. Вимоги: тіневинослива, до грунту невимоглива, переносить як сухість, так і надмірне зволоження ґрунту, але віддає перевагу свіжим, досить зволоженим родючим суглинкам. Морозостійка. Добре переносить стрижку. Саджанці туї західної Брабант краще замовити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопуванню з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки приживається. Посадка - як всі вічнозелені хвойники.
Догляд за туями Брабант простий - не допускати пересихання кореневої системи і ущільнення грунту після поливів грунту в сонячні спекотні літні дні. Застосування: одиночні посадки, групи, живоплоти.
Туя Колумна
90
грн.
Оберіть розмір:
Купити зараз
Туя західна Колумна - досягає висоти більше 5-10 метрів. Хвоя лускатна темно-зелена, блискуча, взимку не змінює забарвлення. У тіні забарвлення темніє. Після 10 років досягає близько 6 м. Максимальний діаметр крони - до 1,5 м.
Догляд: невибаглива, але потребує досить родючого ґрунту. Як і для всіх вічнозелених рослин не допускати пересихання грунту. Ставлення до світла: На сонці крона стає щільніша і яскравіша У тіні крона трохи втрачає густоту. Вимога до грунту: вимагає досить родючого і вологого грунту. Зростає як на кислих, так і на лужних грунтах. Саджанці туї західної колоновидної Колумна краще замовити в пластиковому контейнері з добривами, тоді рослина не піддається викопуванню з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки приживається.
Морозостійкість: морозостійка для всієї території України. Найморозостійкіша з усіх сортових форм туї західної колоновидної.
Частота посадки в ряду: кожні 0,6-0,7 м. Найбільша швидкість вертикального зростання серед всіх видів і сортів туй.
Туя Корнік
200
грн.
Оберіть розмір:
Купити зараз
Потужне, довговічне дерево з густою пірамідальною кроною. Гілки горизонтальні, злегка звисають на кінцях. Верхня їх сторона зелена, блискуча, нижня - з білими смужками. Розмір: після 10 років туя досягає 2,5-3м висоти. Хвоя: загострена, ароматна при розтиранні. Грунт: вимагає досить родючого і вологого грунту. Світло: любить сонячні місця, але й тіневитривала. Особливості рослини: рекомендується для живоплотів і як рослина для формування шпалер. Частота посадки в ряді: через 0,8 м. Характеристика сорту: Туї в цілому не дуже різноманітні за забарвленням і формою, але тим не менш є для любителів рослин цінною групою. І хоча туї, як і інші хвойні, потребують підвищеної вологості повітря, вони добре ростуть і в межах міста, де з успіхом використовуються як стрункі, вітростійкі живоплоти
Туя Верескова (шар)
180
грн.
Оберіть розмір:
Купити зараз
Форма: широконічний кущ з невеликою вересовидною хвоєю. Розмір: туя західна Ельвангера вересовидна досягає висоти 2-3 м. Колір хвої: Хвоя зеленого кольору, декоративна. Взимку забарвлюється в коричневий колір. Шишки: небагато, довгасто-яйцеподібні, довжиною близько 1 см коричневі. При появі шишок рекомендуємо прибирати їх для кращого росту крони. Ставлення до світла: сонце / півтінь. На сонці крона стає щільнішою. У тіні трохи втрачає густоту крони. Вимога до грунту: до грунтів не вимоглива, але надає перевагу родючим суглинкам, може переносити сухість грунту і надмірне зволоження. Посадка / догляд: саджанці туї вересовидної краще замовити пластиковому контейнері з добривами. Рослини висаджують в 1 або 2 ряди. При однорядній посадці рекомендується відстань 0,4-0,5 м, а при дворядній - від 0,5 до 0,7 м. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Не зайвим буде дренаж шаром 15-20 см. Залежно від вологості і температури повітря заливаємо в воронку від 10 до 30 л. води на тиждень. Ранньою весною підсипаємо натуральний компост, покращуючи структуру грунту, заманюючи грунтових мікроорганізмів і хробаків ближче до рослини. Умови міста переносить добре. Найбільша перевага купівлі рослин в горщику в тому,що їх можна висаджувати з березня по грудень - навіть у найспекотніші дні літа.
Туя Даніка
160
грн.
Оберіть розмір:
Купити зараз
ОПИС І ОСОБЛИВОСТІ
Туя Даніка є довговічним хвойним чагарником, що належать до голонасінних. Здатна відлякувати від себе паразитів завдяки своїм властивостям. Може дуже довго жити при правильному догляді. ХАРАКТЕРИСТИКИ Форма Туя Даніка має кулясту форму. Дикі види можуть мати крону у формі піраміди. Швидкість зростання і розміри Вважається карликовим деревом, має скромні розміри. Доросла рослина зазвичай не перевищує 80 см у висоту. За рік виростає в середньому на 5 см. Колір хвої Хвоя у здорової рослини зеленого кольору, піднесена вгору, що створює ефект пухнастості. З плином часу, хвоя стає лускатою. Для збереження яскравого відтінку застосовуються добрива. До осені хвоя може пожовтіти. Ставлення до світла Боїться безпосереднього впливу сонця, але без нього не буде розвиватися туя Danica повноцінно, тому потребує освітленого місця зростання. Кора З кори робиться цілющий чай, що говорить про її позитивні властивості. Пористість невелика, тому туя при нормальних умовах стійка до гниття. Шишки Цвітіння чагарнику майже непомітно. Можна побачити коричневі шишки, діаметр яких менше 1 см. Насіння не годяться для розмноження. Коріння Для благополучного розвитку рослини необхідна здорова коренева система. Декоративність рослини залежить також від її стану кореневої системи. Розпушування, волога і підгодівля є супутниками правильного розвитку туї Даніки. Морозостійкість Відрізняється морозостійкістю, але молоді чагарники потребують укриття на зиму мішковиною. ПОСАДКА ТУЇ ЗАХІДНОЇ ДАНІКА Туя Даніка може вирощуватися будинку і на ділянці, що забезпечується її компактністю. Виростити тую можна з:
насіння;
держака;
саджанця.
Насінням розмножуються дикі туї, для вирощування культурної рослини цей спосіб не підійде. Для вирощування на своїй ділянці західної туї Даніки підійде розмноження живцями: 1. Зрізаються гілки без голок. 2. Гілки поміщаються в воду на кілька годин. 3. Проводиться дезінфекція зрізів гілок марганцівкою. 4. Живці поміщаються в суміш дерну, піску і торфу. Живці часто вирощують в тепличних умовах, які досягаються шляхом закриття банкою або пакетом горщика з рослиною. Щоб не опустити загнивання держака, необхідно періодично провітрювати його. Вода, якою обприскують посаджені черешки туї Danica, повинна мати кімнатну температуру. Через кілька тижнів живці здатні рости без тепличних умов. Перед цим треба поступово збільшувати час провітрювання. Також поступово треба привчати живці туї до вуличних умов і клімату, виносячи на подвір'я і поступово збільшуючи час перебування туї поза домом. Коли настає час пересадки у відкритий грунт, краще вибрати дерен з домішкою торфу і піску. Важливим етапом є вибір місця посадки туї. У тіні вона не втратить свої декоративні властивості, тому слід вибрати більш освітлену ділянку, але без прямих променів сонця. Також не варто садити тую Даніка на протязі. Посадку краще проводити в несонячний час доби. Після визначення місця проводиться безпосередньо посадка: 1. Робиться ямка близько 70 см завглибшки. 2. На дно ями викладається пісок і щебінь. Особливо актуальний цей пункт для місць, розташованих поруч з грунтовими водами. 3. Якщо грунт легкий, то допускається заміна щебеню на торф. 4. Додається добриво. 5. В яму поміщається туя Danica, розправляються коріння, присипається грунтом. Поливати потрібно раз в 7 днів, але більше 10 літрів за один полив. З плином часу обсяг води зменшується. Необхідно стежити за харчуванням грунту, на виснаженому туя не зможе нормально рости. Хорошим варіантом буде посадка туї у вигляді саджанця. Плюси цього способу в тому, що можна взяти саджанець з розплідника в тому ж районі, куди буде висаджуватися туя. Це гарантує пристосованість рослини саме до цього клімату.
Туя Міріам
120
грн.
150
грн.
Купити зараз
Туя західна Міріам - діаметр 15-20 см. Це новий карликовий, дуже щільний, симетричною, кулястої форми сорт, не вимагає коректує стрижки з вертикально розташованими гілками. Забарвлення в туї західної Міріам золотистого кольору. Хвоя насиченого золотисто-зеленого кольору, взимку трохи темніє і набуває коричнево-золотистий відтінок. Гілки в туї західної Міріам дуже щільно розміщені, розгалужені і спрямовані вертікльно. Це морозостійкий сорт, якому не загрожує обмерзання в нашому кліматі. Туя західна Міріам середньо вимоглива до родючості грунту і вологи.
Туя Глобоза
150
грн.
Купити зараз
Форма: туя occidentalis Globosa має круглу або шаровидну крону. Висота / діаметр: у віці 10 років туя Глобоза може досягати – 1,2 м в висоту і такого ж діаметра. Швидкість росту: повільно росте і, щорічний приріст становить до 5 - 10 см на рік. Хвоя: плоскі і прямі пагони, розташовані густо, підняті вгору, рівномірно розростаються по сторонам. Луската хвоя, навесні світло-зелена, плавно змінює забарвлення влітку на зелений колір, а до зими стає сіро-зеленою або коричневою. Плоди: влітку з'являються зелені, округлі шишки завдовжки до 1 см, які згодом стають коричневими. Коренева система: має поверхневу, добре розгалужену кореневу систему. Ставлення до світла: Туя Глобоза розвивається добре як на сонячних ділянках так і в півтіні. Вид грунту: потребує родючих, помірно кислих і легко проникних грунтах, не переносити застою води. Застосування: рекомендується висаджувати в складі групових і одиночних посадок, як вічнозелених живоплотів. Використовується для прибудинкових садів, альпінаріїв. Знайде своє місце навіть на самому маленькому домашньому ділянці.
Туя 4 Every Gold
250
грн.
350
грн.
оберіть розмір
Купити зараз
Крона: конічна, досить густа.
Розміри: висота рослини становить від 1 до 1,2 м., При діаметрі крони: від 0,45 - 0,6 м. Максимальна висота дорослої рослини: близько 5 м., Максимальний діаметр крони: близько 2 м. (Зазначених розмірів туя досягає через 45 років життя або навіть більше, при сприятливих умовах, без стрижки крони).
Хвоя: луската; з характерним хвойним ароматом; має жовтий або жовто-салатовий колір (якщо туя росте на сонячному місці або в легкій півтіні), якщо ж рослина в густій тіні - хвоя поступово позеленіє.
Плоди: нечисленні; утворюються на дорослому рослині. За формою шишки - дрібні (довжиною близько 1 см.), Округлі або округло-яйцеподібні, коричневі (в дозрілому стані).
Вимоги до грунту: віддає перевагу добре проникну (або дрібно дренированную), помірно зволожений, родючу суглинних грунт. При необхідності - може перенести недовгий надмірне зволоження грунту. Виносить вапняну грунт.
Особливості агротехніки: в жаркий сезон туя потребує періодичного поливі і дощуванні крони (полив і дощування краще здійснювати рано вранці або у вечірні години). Рослину можна підгодовувати комплексним мінеральним добривом для хвойних або спеціальним добривом для туй. Туя може рости в місті, але не в сильно загазованих або задимлених районах.
Туя Ауреа Нана
270
грн.
300
грн.
Оберіть розмір:
Купити зараз
Опис: карликовий яйцевидний чагарник до 1.2м висотою і до 0,9 м в діаметрі. Хвоя густа, на сонці золотисто-зелена, взимку з бронзовим відтінком.
Особливості росту: Річний приріст становить близько 5-6 см.
Грунт: до грунтів невимоглива, воліє свіжі, досить зволожені дренованих родючі суглинки зі слабокислою реакцією.
Туя Голден Глоб
140
грн.
Оберіть розмір:
Купити зараз
Вирощування: вологолюбна, переносить високий рівень грунтових вод, в посушливий час вимагає поливу, але з віком стає посухостійкою. Димо-та газоустойчіва. Добре переносить пересадку.
Група: Хвойні рослини.
Опис: Висота до 12-20 м і діаметр крони до 3-4 м. Форма крони в молодості пірамідальна, з віком більш рихла, яйцеподібна. Хвоя розташована супротивно, луската, притиснута до гілок, до 4 мм завдовжки, темно-зелена. Шишки дрібні, 8-12 мм завдовжки, яйцевидні, з 3-5 пар розкриваються луски, спочатку жовто-зелені, при дозріванні світло-коричневі, дозрівають в рік цвітіння. Плодоносить з 10 років. Стрижка проводиться до 3 разів протягом літа.
Туя Голден Смарагд
230
грн.
Оберіть розмір:
Купити зараз
Туя Голден Смарагд - різновид туї західної Смарагд, конічне хвойне дерево з щільною кроною, має яскраву, жовто-зелене забарвлення.
Висота дорослої рослини: 4-6 м.
Діаметр крони: 1-1,5 м Досягає висоту в десятирічному віці 2,5 м, в ширину 1м. Швидкість зростання в рік близько 10-20 см. Хвоя луската, ніжна на дотик, густа, жовто-зеленого кольору, на кінчиках пагонів яскраво-золотиста. Не міняє забарвлення протягом усього року. При розпусканні молоді хвоїнки мають помаранчевий відтінок. Туя західна Голден Смарагд в ландшафтному дизайні воліє сонячне місце розташування. У тіні гарний золотий відтінок хвої втрачається.
Віддає перевагу помірно вологому середовищі, виключаючи стоячі грунтові води і пересихання субстрату, добре росте на родючих, вологих, добре дренованих, слабокислих і слабколужних грунтах.
Туя Ельвангера
160
грн.
Оберіть розмір:
Купити зараз
Форма: широконічний кущ з невеликою вересовидною хвоєю. У молодому віці має щільну, кулясту форму, яку необхідно постійно стригти. Розмір: туя західна Ельвангера вересовидна досягає висоти 2-3 м.
Колір хвої: Хвоя зеленого кольору, декоративна. Взимку забарвлюється в коричневий колір.
Шишки: небагато, довгасто-яйцеподібні, довжиною близько 1 см коричневі. При появі шишок рекомендуємо прибирати їх для кращого росту крони.
Ставлення до світла: сонце / півтінь. На сонці крона стає щільнішою.
Вимога до грунту: до грунтів не вимоглива, але надає перевагу родючим суглинкам, може переносити сухість грунту і надмірне зволоження. Підходять легкі грунти (торф'янисті, сухі і глинисті супіски). Під час висадки в більш важкий грунт на дні посадкової ями необхідний дренажний шар не менше 15 см завтовшки.
Посадка / догляд: саджанці туї вересовидної краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не викопується з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. При влаштуванні живоплоту з туї західної, в залежності від її призначення, рослини висаджують в 1 або 2 ряди. При однорядній посадці рекомендується відстань 0,4-0,5 м, а при дворядній - від 0,5 до 0,7 м. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні землі. Не зайвим буде дренаж шаром 15-20 см.
Туя Літл Джем
160
грн.
Оберіть розмір:160 200 260 320 360 430
Купити зараз
Туя західна 'Little Gem' - карликовий сорт, плоско-кулястої, неправильної форми в старшому віці. Темпи зростання повільні. Через 10 років вирощування чагарник досягає 0,4 м у висоту та 0,6 м у ширину. В дорослому віці досягає 50-100 см у висоту та ширину. Хвоя - луската, темно-зелена, але взимку набуває коричневого відтінку. Пагони - численні, сильно галузяться і розростаються рівномірно.
Як саджати і доглядати: Висаджувати краще на сонячних місцях. Переносить легку тінь. В повному затінку буде слабшати крона та колір хвої. До ґрунту туя не вибаглива. Полюбляє легкі, достатньо вологі, поживні ґрунти.
Де саджати: Чагарник рекомендується для вирощування в невеликих домашніх садах, в японських садах, на рокаріях, балотах, а також для створення композицій з іншими повільно зростаючими хвойними деревами.
Туя Літл Чемпіон
140
грн.
Оберіть розмір:
Купити зараз
У десятирічному віці досягає висоти 70 см.
Максимальний діаметр крони: 80-90 см.
Форма крони: в молодому віці - конусоподібна, в дорослому - кругла, кулясто-плеската. Гілки короткі. Хвоя: м'яка, коротка, зеленого кольору. Швидкість зростання: медленнорастущая. Місцезнаходження: Добре розвивається в легкій півтіні. Невимоглива до грунту, однак воліє родючі, кислі грунти. Вітає дощування. Застосовується: як одиночне дерево так і в групових посадках, в змішаних групах, в альпінаріях. Для створення контейнерних садів, кам'янистих садів.
Особливості сорту: Карликовий сорт туї. Має високу морозостійкість.
Туя Штамбова
1200
грн.
1500
грн.
Оберіть кількість ярусів
Купити зараз
Туя Штамбова
Кипарис Лавсона
230
грн.
Оберіть розмір:
Купити зараз
Максимальна висота куща - 3,5 метра. Такого розміру чагарник може досягти лише через 10 років після посадки у відкритий грунт. Якщо говорити конкретно про кімнатному квітці, то його висота, як правило, становить 35 сантиметрів. За рік кипарис виростає всього на 5 і в рідкісних випадках на 10 сантиметрів. Ця рослина виділяється конусоподібної кроною, діаметр якої в середньому близько метра.